Winkelwagen (0)

Nog geen producten gevonden :(
Subtotaal

Jouw account

Met behulp van jouw e-mailadres sturen we je een link waarmee je het eerder gekozen wachtwoord kan resetten.

* Vereiste velden

Snelnavigatie



DE MAATHULP BIJ HET UITZOEKEN VAN UW MOTORJAS

Het vinden van de juiste maat motorjas is heel belangrijk om zowel comfortabel als veilig op de motor te kunnen rijden. Met comfortabel bedoelen we dat de motorjas niet te groot mag zijn, waardoor hij gaat wapperen in de wind. Ook is het belangrijk dat de jas niet te klein is waardoor je hinder gaat ondervinden tijdens het rijden, we willen natuurlijk al onze aandacht houden bij de deelname aan het verkeer. Met veiligheid bedoelen we dat de protectie pas waarde heeft als hij op zijn plaats zit tijdens een ongeval. Om deze reden is het belangrijk dat de schouder, elleboog en eventueel rug-portector goed op zijn plaats zit, en dan voornamelijk in de zithouding die je aanneemt op de motor. Over het algemeen zijn er 2 type motorjassen, daarmee bedoelen we motorjassen van textiel en motorjassen van leer. Hieronder leggen we uit waar je op moet letten met betrekking tot de maat.

De juiste pasvorm van een motorjas van textiel
Bij het uitzoeken van een textiele motorjas is het van groot belang dat u van te voren weet hoe u de motor gaat gebruiken, dan bedoelen we voornamelijk in welk weertype. Als u ook in de winter met de motor rijdt dan is het de bedoeling dat er nog een laag kleding onder uw motorjas past, ook wanneer alle voeringen in de jas zitten. Rijdt u enkel met mooi weer (zomer/mid-season) dan mag de jas met voering en al lekker aansluiten want hoogstwaarschijnlijk zult u de thermovoering zelden gebruiken. Een motorjas van textiel zat niet gaan rekken dus moet direct comfortabel aanvoelen bij het aantrekken. Let erop dat de protectie om de juiste gewrichten zit en dat deze ook in een zittende houding op zijn plaats blijven.

De juiste pasvorm van een motorjas van leer
Waar een textiele motorjas in het begin direct comfortabel mag zitten hoort een lederen motorjas in het begin voor het gevoel iets te strak te zitten. Onder een lederen motorjas dragen we enkel een laag thermokleding of iets anders duns. Leer heeft de eigenschap om uit te gaan rekken en om zich op maat te gaan vormen om het lichaam. Houdt er rekening mee dat een leren jas tot wel een halve maat kan gaan rekken in de tijd dat u hem draagt. Natuurlijk zit er verschil tussen sportieve jassen en meer casual jassen. Sport of race motorjassen moeten overal zeer nauw aansluiten, waar een casual of tour motorjas toch iets comfortabeler mag zitten vanaf het begin.

Bekijk Hier ons volledige aanbod motorjassen.

Hoe komt u achter uw maten?

Mannen
A. Borst
Meet de omtrek van het breedste deel van de borst.
Heren motorkleding maten
B. Taille
Meet de taille lijn, het smalste deel van je bovenlichaam. 
C. Heup
Meet het breedste deel van je heupen.
D. Arm
Meet vanaf de bovenkant van de schouder (humerus) tot aan de pols.
E. Lengte
Staand tegen een muur, vraag iemand om te meten van de vloer tot de bovenkant van je hoofd.

 

Vrouwen
A. Borst
Meet de omtrek van het breedste deel van de borst.
Dames motorkleding maten
B. Buste
Meet het breedste deel van uw buste. 
C. Taille
Meet de taille lijn, het smalste deel van je bovenlichaam.
D. Heup
Meet het breedste deel van je heupen.
E. Arm
Meet vanaf de bovenkant van de schouder (humerus) tot aan de pols.
F. Lengte
Staand tegen een muur, vraag iemand om te meten van de vloer tot de bovenkant van je hoofd.

 


ALPINESTARS MOTORJAS MAATTABELLEN

 

Alpinestars Heren
Leren maat40424446485052545658606264
Textiele maatXXSXSSMLXLXXL3XL4XL
A. Borst (cm)78 - 8282 - 8686 - 9090 - 9494 - 9898 - 102102 - 106106 - 110110 - 114114 - 118118 - 122122 - 126126 - 130
B. Taille (cm)64 - 6868 - 7272 - 7676 - 8080 - 8484 - 8888 - 9292 - 9696 - 100100 - 104104 - 108108 - 112112 - 116
C. Heup (cm)79 - 8383 - 8787 -9191 - 9595 - 9999 - 103103 - 107107 - 111111 - 115115 - 119119 - 123123 - 127127 - 131
D. Arm (cm)49 - 5051 - 5253 - 5455 - 5657 - 5859 - 6061 - 6263 - 6465 - 6667 - 6867 - 6869 - 7069 - 70
E. Lengte (cm)150 - 156157 - 163164 - 167168 - 171172 - 175176 - 179180 - 183184 - 187188 - 191192 - 195192 - 195196 - 199196 - 199

 

Alpinestars Dames
Leren maat36384042444648505254
Textiele maatXXSXSSMLXLXXL3XL
A. Borst (cm)74 - 7878 - 8282 - 8686 - 9090 - 9494 - 9898 - 102102 - 106106 - 110110 - 114
B. Buste (cm)78 - 8282 - 8686 - 9090 - 9494 - 9898 - 102102 - 106106 - 110110 - 114114 - 118
C. Taille (cm)58 - 6262 - 6666 - 7070 - 7474 - 7878 - 8282 - 8686 - 9090 - 9494 - 98
D. Heup (cm)82 - 8686 - 9090 - 9494 - 9898 - 102102 - 106106 - 110110 - 114114 - 118118 - 122
E. Arm (cm)50 - 5152 - 5354 - 5556 - 5758 - 5960 - 6162 - 6362 - 6364 - 6564 - 65
F. Lengte (cm)157 - 160161 - 164165 - 168169 - 172173 - 176177 - 180181 - 184182 - 184185 - 188185 - 188

 


HELD MOTORJAS MAATTABELLEN

 

Held Heren
Leren maatTextiele maatA. Borst (cm)B. Taille (cm)C. Heup (cm)E. Lengte (cm)
46S92-9579-8292-95169-174
48M96-10083-8696-99172-177
50M101-10387-90100-103175-180
52L108-11191-94104-107178-183
54XL112-11595-98108-111180-185
56XXL116-11999-102112-115182-187
58XXL120-123103-107116-119184-189
603XL124-127108-112120-123186-191
623XL128-131113-117124-127188-193
644XL132-135118-122128-131190-195
664XL135-139123-127132-135192-197
685XL194-199128-132136-139194-199
705XL196-201133-137140-143196-201
726XL198-203138-142144-147198-203
747XL200-205143-147148-151200-205

 

Held Dames
Leren maatTextiele maatB. Buste (cm)C. Taille (cm)D. Heup (cm)F. Lengte (cm)
32DXXS76-7960-6384-87159-164
34DXS/XS80-8364-6788-91161-166
36DS/S84-8768-7192-95163-168
38DS/S88-9172-7596-99165-170
40DM/M92-9576-79100-103167-172
42DL/L96-9980-83104-107169-174
44DXL/L100-10384-87108-111169-174
46DXXL/XL104-10788-91112-115171-176
48D3XL/XL108-11192-95116-119171-176
50D4XL/XXL112-11596-99120-123171-176
52D5XL/XXXL116-119100-103124-127172-177

 


MACNA MOTORJAS MAATTABELLEN

 

Macna heren
Maat textielMaat leerA. Borst (cm)B. Taille (cm)
S4894 - 9881 - 85
M5099 - 10386 - 90
L52104 - 10991 - 95
XL54110 - 11596 - 102
XXL56116 - 121103 - 109
3XL58122 - 127110 - 116
4XL60128 - 133117 - 123
5XL-134 - 139124 - 130
6XL-140 - 145131 - 137
8XL-146 - 151138 - 144
10XL-152 - 157145 - 151
12XL-158 - 163152 - 158

 

Macna dames
Maat textielMaat leerB. Buste (cm)C. Taille (cm)
XS-82 - 8569 - 72
S3686 - 8973 - 76
M3890 - 9377 - 80
L4094 - 9781 - 84
XL4298 - 10185 - 88
XXL44102 - 10589 - 92
-46106 - 10993 - 96

 


SEGURA MOTORJAS MAATTABELLEN

 

Segura Heren maten
Textiele maatXSSMLXL2XL3XL4XL5XL6XL
Leren Maat46485052545658606264
A. Borst (cm)<9293 - 9697 - 100101 - 104105 - 108109 - 112113 - 116117 - 120121 - 124125
E. Lengte (cm)<168169 - 172173 - 176177 - 180181 - 183184 - 187188 - 190191 - 193194 - 196197 - 199



Segura Dames maten
Fabrieks MaatT0T1T2T3T4T5T6
Textiele maatXSSMLXL2XL3XL
Leren maat36384042444648
B. Buste (cm)<8485 - 8889 - 9293 - 9697 - 100102 - 104105 - 108

 


GRAND CANYON BIKEWEAR MOTORJAS MAATTABELLEN

 

Grand Canyon Heren (leer)
MaatA. Borst (cm)B. Taille (cm)
4691 - 9477 - 83
4895 - 9884 - 87
5099 - 10288 - 91
52103 - 10692 - 96
54107 - 11097 - 102
56111 - 114103 - 107
58115 - 118108 - 111
60119 - 122112 - 117
62123 - 126118 - 122
64127 - 130123 - 126

 

Grand Canyon Dames (leer)
MaatB. Buste (cm)C. Taille (cm)
3479 - 8263 - 66
3683 - 8667 - 70
3887 - 9071 - 74
4091 - 9475 - 78
4295 - 9879 - 82
4499 - 10283 - 86
46103 - 10687 - 90
48107 - 11091 - 94

 

Grand Canyon Textiel
MaatBorst (cm)DamesHerenLengte (cm)
XXS76 - 8232 / 34 145 - 155
XS82 - 8836 / 38 145 - 155
S88 - 9438 / 40- / 46155 - 170
M94 - 10040 / 4446 / 48160 - 175
L100 - 10644 / 4650 / 52170 - 185
XL106 - 11246 / 4854 / 56175 - 190
XXL112 - 11850 / --58 / 60175 - 190
3XL118 - 124 60 / 62175 - 200
4XL124 - 130 62 / 64175 - 200
5XL130 - 136 64 / -- 

 


RICHA MOTORJAS MAATTABELLEN

 

Richa Heren
ConfectiemaatInternationale maat
46XS
48S
50M
52L
54XL
56XXL
58XXXL
60XXXXL
62XXXXXL

 

Richa Dames
ConfectiemaatInternationale maat
36XS
38S
40M
42L
44XL
46XXL
48XXXL
50XXXXL
Wij accepteren
  •  
  •  
  •  
  •  
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »